Aanmelden en claimen
tot €70050 GRtot €70050 GRtot €70050 GRtot €70050 GRManawiel

Wakuna Mana-wiel: tot €700 bonus of 50 gratis rondes

Met het Wakuna Mana-wiel win je bij een storting vanaf €50 een bonus tot €700 of tot 50 gratis rondes, met x30; andere vakken en de kansen publiceren we niet.

Wat ons wiel belooft

Naar onze Promoties

Het wiel staat als eerste kaart in de rij casino-acties, direct onder de welkomstbonussen. Je draait bij een storting vanaf €50, en het (i)-venster noemt twee soorten prijs: bonusgeld of rondes op 3 Royal Coins of Lucky Streak 1000. Wat er in de andere vakken zit en hoe groot de kans per vak is, staat niet op de kaart.

Een wielprijs is bonusgeld, dus ons bonusbeleid geldt erbij. Wat het wiel waard is naast een gewone storting, zie je bij het Wakuna Welkomstpakket en de Wakuna reload bonus.

Wakuna Mana-wiel: wat we wel en niet publiceren

VraagAntwoord van Wakuna
WanneerBij alle stortingen
Minimale storting€50
Hoogste bonusprijsStortingsbonus tot €700
Prijs in rondesTot 50 GR op 3 Royal Coins of Lucky Streak 1000
Maximale uitbetaling uit de rondes€300
Inzetvereistex30
Overige vakkenNiet gepubliceerd
Winkansen per vakNiet gepubliceerd
Plaats op de sitePromoties, sectie casino, kaart Mana-wiel

Op het wiel bovenaan staan alleen de twee prijzen die we op de kaart noemen. 18+.

Het getekende wiel is dus een uitleg, geen weergave van de kansen: welk deel van het echte wiel welke prijs geeft, publiceren we niet. Beide bedragen zijn maxima, dus een lagere prijs is mogelijk. Bij een prijs in rondes knipt het plafond uit de tabel elke grotere winst af, hoe hoog de vermenigvuldiger ook valt.

Zo kom je bij het Wakuna Mana-wiel

1
Log in

Oranje knop Inloggen rechtsboven, of eerst Aanmelden met de groene knop.

2
Stort minimaal €50

Het wiel hoort bij elke storting vanaf dat bedrag.

3
Open Promoties

In het linkermenu, met de teller 14 ernaast; kies de sectie casino.

4
Klik op de kaart Mana-wiel

De eerste kaart in de rij; via (i) lees je de regels.

De kaart zie je ook zonder account; om mee te doen, log je eerst in en stort je minstens €50. Een storting van €40 geeft dus geen draai.

Regels bij een prijs van het Wakuna Mana-wiel

RegelBij een bonusprijs van €700Bij een prijs in rondes
Inzetvereistex30x30
Maximale opname10x het bonusbedrag, dus €7.000 (bonusbeleid)€300 (i)-venster
Maximale inzet10% van de bonus, dus €70 (bonusbeleid)Niet vermeld
GeldigheidNiet op de kaart; bonusbeleid 10 dagen, voorwaarden 30 dagenNiet op de kaart
Andere actieve bonusNiet tegelijk, 1 bonus per keerNiet tegelijk, 1 bonus per keer
Wat meeteltMeeste slots 100%, tafelspellen 0%Niet vermeld
VPNNiet toegestaan bij bonussenNiet toegestaan bij bonussen

Valt de hoofdprijs van €700, dan zet je per keer hooguit €70 in en neem je uit die bonus maximaal €7.000 op. De kaart zelf noemt geen termijn, dus ons bonusbeleid en de voorwaarden vullen dat in, en die twee spreken elkaar tegen: 10 tegenover 30 dagen. Ga uit van de kortste. Een andere actieve bonus moet eerst klaar zijn.

Drie uitkomsten van het Wakuna Mana-wiel doorgerekend

UitkomstWat je krijgtOm te zetten bij x30Opnameplafond
Bonus van €100€100 bonusgeld€3.000 als de x over de bonus telt€1.000
Bonus van €700€700 bonusgeld€21.000 als de x over de bonus telt€7.000
50 GR met €60 winst€60 rondewinst€1.800 als de x over de winst telt€300

De drie uitkomsten zijn voorbeelden binnen de gepubliceerde grenzen; welke prijs valt, bepaalt het wiel. 18+.

Het verschil tussen de twee soorten prijs is groot. Een bonusprijs vraagt bij x30 al snel duizenden euro aan inzet, een rondewinst minder, maar het plafond van €300 knipt een grote winst af. Een wielbonus van €100 betekent €3.000 aan inzet als de x over de bonus telt, op slots die voor 100% meetellen.

Eerlijk vooraf

Een Nederlandse KSA-vergunning heeft Wakuna niet. Ons casino wordt geëxploiteerd vanuit Costa Rica, en in onze voorwaarden staat geen licentienummer. Het toezicht van de Kansspelautoriteit en de controle via CRUKS gelden daarom bij ons niet, ook niet voor bonussen.

Draai aan het Mana-wiel18+ · Een wielprijs is bonusgeld

18+

Een bonus is geen gratis geld. Zet een limiet voor je begint en stop als het niet meer leuk is.

OpenOverGokken: 0800-24 000 22 (24/7, openovergokken.nl). AGOG: 0800-22 777 22 (agog.nl). Zelfuitsluiting: CRUKS.

Snel antwoord van Wakuna